Referencje

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
105 wpisów.
Małgorzata Czernicka napisał/a 18 lipca 2019 o 18:05
Wielkie uznanie dla Firmy Skrzydlate Anioły, sprawna organizacja, wysoka kultura pracowników. Wspaniała Pani Magda, Pani Asia, takich profesjonalistek dziś się nie spotyka. Wielkie podziękowania dla Pani Elwiry i Panów obsługujących ceremonię pogrzebową. Ponadto piękna oprawa muzyczna w wykonaniu Pani Magdaleny. Dziękuję Skrzydlatym Aniołom, jesteście WIELCY. Małgorzata Czernicka.
Mirosława Dziekońska napisał/a 5 lipca 2019 o 14:01
Chciałabym serdecznie podziękować firmie "Skrzydlate Anioły" za perfekcyjne przygotowanie pogrzebu mojej Mamy. Już pierwsza wizyta była bardzo miła pomimo, że sytuacja dla mnie była przecież przykra. Pani Joanna obsługująca mnie była wyrozumiała, współczująca i cierpliwa, a jednocześnie konkretna i profesjonalna. Firmie przekazałam załatwienie wszystkich formalności. Nie musiałam już o niczym myśleć i się denerwować. Wszystko zostało dopilnowane i wykonane doskonale. Sam pogrzeb był zorganizowany wzorowo. Ceremonii ma miejscu doglądała pani Magda Szymańska -właścicielka firmy, a chciałam zaznaczyć, że pogrzeb odbył się 100 km od Warszawy. Bardzo wzruszył mnie fakt, że pani Magda również mnie otoczyła opieką. Jej spokój i ciepło sprawiło, że poczułam się spokojniejsza. Oprawa muzyczna ceremonii była wyjątkowo piękna. Pani Magdalena ma "anielski głos" i cudownie gra na skrzypcach. Uczestnicy pogrzebu byli zachwyceni. Jeszcze raz bardzo dziękuję i uważam "Skrzydlate Anioły" za wyjątkową firmę na tym rynku, a jej nazwa jest adekwatna do tego, jak pracują, jak traktują klienta. Miałam wrażenie, że znalazłam się wśród dobrych przyjaciół.
Alicja Tymińska napisał/a 13 czerwca 2019 o 15:18
Pożegnanie ukochanej osoby zawsze jest smutną i przygnębiającą chwilą. Jest to bardzo trudny czas dla rodziny i bliskich zmarłej osoby. Tak też było i u nas ale pomoc i wsparcie jakie otrzymaliśmy od osób pracujących w zakładzie pogrzebowym Skrzydlate Anioły są nieocenione. Spotkaliśmy się tutaj ze zrozumieniem i przede wszystkim spokojem. Dziękuję wszystkim osobom tam pracującym za pomoc i profesjonalizm, który pomógł mojej rodzinie przejść ten trudny czas. Gorąco polecam usługi firmy Skrzydlate Anioły.
Jadwiga Barcikowska napisał/a 13 czerwca 2019 o 13:21
Bardzo serdecznie dziękujemy za wyjątkowy profesjonalizm i wielkie pokłady empatii. W biurze, kościele i na cmentarzu jakość wykonywanych usług zasługuje na najwyższe uznanie. Przepiękna oprawa muzyczna- śpiew i gra na skrzypcach Pani Magdaleny były wyjątkowe. Skrzydlate Anioły były przygotowane na każdą okoliczność oraz każdą pogodę i to wszystko mają w standardzie. Jeszcze raz dziękujemy Rodzina
Tadeusz Michalski napisał/a 13 czerwca 2019 o 09:51
Bardzo serdecznie dziękujemy za doskonale wykonaną usługę i pełne zrozumienie dla pozostającej w smutku rodzinie.
Halina Mieszkowska napisał/a 16 maja 2019 o 18:17
W ciągu ostatnich dwóch miesięcy odeszły dwie bliskie mi osoby. Pogrzeby zorganizowane były przez dwie różne firmy pogrzebowe- z należytą starannością, powagą i szacunkiem dla zmarłych i ich bliskich. Jednak uroczystość zorganizowana przez zakład pogrzebowy Skrzydlate Anioły zaskoczyła mnie i wszystkich uczestników pogrzebu- jakością i zakresem oferowanych usług, przy porównywalnej cenie- np. ustawionym nad grobem otwartym namiotem, a nie tylko przenośnym stolikiem, oprawą muzyczną, tj. wykonaniem na skrzypcach kilku utworów (a nie składanką z odtwarzacza) i pięknie zaśpiewaną arią. Kwiaty przygotowane przez Zakład Skrzydlate Anioły były świeże i dobrane zgodnie z moim gustem. Miesiąc po pogrzebie Zakład Skrzydlate Anioły posprzątał zwiędnięte wieńce, wiązanki i kwiaty i postawił duży znicz. Z usług Zakładu Skrzydlate Anioły jestem bardzo zadowolona i w związku z tym chciałabym złożyć szczere podziękowania na ręce właścicielki-Pani Magdaleny Szymańskiej i jej pracowników- w tym w szczególności Pani Elwirze Kadulskiej. W tym bolesnym okresie polecam Państwu usługi Zakładu Skrzydlate Anioły.
Piotr Pilipczuk napisał/a 5 marca 2019 o 11:01
Osiemnastego grudnia odszedł mój Tata. To ciężki czas dla każdego, kto traci bliską mu osobę. Pozostało tylko przygotować ostatnią drogę. Profesjonalnie - od początku do końca - zrobiła to Pani Magdalena Szymańska i jej pracownicy z firmy „Skrzydlate Anioły”. Załatwienie wszystkich formalności, włącznie z odbiorem zasiłku z ZUS odbyło się sprawnie. Szczerze mówiąc, byłem również miło zaskoczony obecnością Pani Magdaleny na ceremonii pogrzebowej. To osoba, która wie, co w duszy gra. Szczerze polecam usługi „Skrzydlatych Aniołów”.
Damian Matysiak napisał/a 25 lutego 2019 o 20:14
Minął tydzień od pogrzebu. Warto więc spokojnie ocenić i podsumować usługi realizowane przez "Skrzydlate Anioły". Pani Magda oraz podlegli jej pracownicy zapewnili wzorową, godną i kompleksową organizację pogrzebu. W zasadzie od momentu pierwszego kontaktu, aż do odbioru dokumentów w dzień po pogrzebie, realizacja wszystkich ustaleń odbywała się płynnie i na bieżąco, bez względu na porę dnia. Poza wyjątkowym profesjonalizmem oraz naturalną empatią, Panią Magdę cechuje punktualność, dyspozycyjność i wrażliwość. Uczestniczyła osobiście we wszystkich elementach uroczystości pogrzebowych mojej Teściowej, takich jak: pożegnanie ciała przed kremacją (w kaplicy przykościelnej), kremacji, nabożeństwie oraz uroczystości przy grobie. Dodatkowo pięknie zagrała na skrzypcach oraz jeszcze piękniej zaśpiewała Ave Maria w kościele. Osobisty nadzór nad każdym elementem uroczystości pogrzebowych jest w mojej ocenie czymś nadzwyczajnym. Warto oczywiście wspomnieć, że nie trzeba było osobiście martwić się procedurami związanymi z organizacją pochówku na cmentarzu komunalnym. Można tylko podziękować, bo w tych niezwykle trudnych momentach można było liczyć na wsparcie. Dziękuję!
Grażyna Zielonka-Pawlicka napisał/a 13 lutego 2019 o 15:12
Pierwszy raz spotkałam się z tak piękna oprawą pogrzebu - namiot, piękny katafalk, muzyka, kwiaty. Doświadczyłam osobistej opieki Szefowej Pani Magdaleny Szymańskiej od wejścia w drzwi zakładu, aż do dnia ceremonii. Cały czas czułam się zaopiekowana przez pracowników Skrzydlatych Aniołów - nie musiałam nigdzie sama jeździć. Oni załatwili za mnie wszelkie formalności w urzędach tj. akt zgonu i na cmentarzu. Dziękuje za wszystko i będę polecać Wasz zakład.
Krystyna Staniszewska napisał/a 31 stycznia 2019 o 21:16
Właśnie dzisiaj mija miesiąc od pożegnania mojej kochanej Mamy. Dopiero teraz na spokojnie, mogę napisać jak wiele zawdzięczam Pani Magdalenie oraz pozostałym pracownikom „SKRZYDLATYCH ANIOŁÓW”. Profesjonalizm i pomoc w każdym momencie. Szacunek do zmarłej Mamy - bardzo za to dziękuję. Piękna oprawa muzyczna na ceremonii pożegnania oraz podczas mszy w kaplicy była bardzo wyjątkowa i niepowtarzalna - utwory wspólnie wybrane, grane na skrzypcach oraz cudny przejmujący głos Pani Magdy, spowodowały ogromne wzruszenie. Polecam „SKRZYDLATE ANIOŁY” każdej osobie, która znajdzie się w podobnej sytuacji i pragnie naprawdę godnie i pięknie pożegnać najbliższych, aby oddała sprawę w ręce Pani Magdaleny. Dzisiaj, w „miesięcznicę” odejścia mojej Mamy, na Jej grobie zastałam piękny znicz z napisem „Skrzydlate Anioły pamiętają”. To piękny, niespotykany gest. Pani Magdaleno, dziękuję serdecznie - jest Pani wyjątkową Osobą.
Elżbieta Olechowska napisał/a 17 stycznia 2019 o 17:16
Zakład "Skrzydlate Anioły" okazał się bardzo pomocny w załatwianiu formalności i w organizacji uroczystości pogrzebowych. Takt, troska i dyskrecja pracowników zakładu ułatwiły nam trudne chwile po śmierci Mamy. Piękne kwiaty, doskonała oprawa muzyczna - skrzypce i organy - przyniosły nam pocieszenie i Mamie bardzo by się podobały. Dziękujemy za pomoc, Elżbieta z rodziną
Hanna Stańczak napisał/a 15 listopada 2018 o 14:04
Korzystałam niedawno z usług Skrzydlatych Aniołów. Nazwa firmy oddaje podejście do klientów. Sprawili, że załatwianie tak wielu trudnych spraw przebiegło profesjonalnie, a jednocześnie w atmosferze spokoju i zrozumienia. Zdjęli z barków wiele trudnych decyzji. Bezbłędna logistyka, szacunek i zrozumienie. Świecka ceremonia pożegnania przebiegła godnie, podniośle i wzruszająco. Wielu uczestników zwracało się do mnie z takimi uwagami. Oprawa muzyczna – piękna. Mistrz Ceremonii – pełen taktu, godności. Dziękuję za wszystko.
Alicja Tyszkiewicz napisał/a 31 października 2018 o 13:43
Pożegnanie ukochanej osoby zawsze jest smutną i przygnębiającą chwilą. Jest to bardzo trudny czas dla rodziny i bliskich zmarłej. Tak też było i u nas. Ale pomoc i wsparcie jakie uzyskaliśmy od osób pracujących w zakładzie pogrzebowym "Skrzydlate Anioły" jest nieoceniona. Spotkaliśmy się tutaj ze wsparciem, zrozumieniem i przede wszystkim spokojem. Dziękuje wszystkim osobom tam pracującym, za pomoc w tym czasie i profesjonalizm, który pomógł mojej rodzinie przejść ten trudny czas. Gorąco polecam tę firmę, ponieważ daje zrozumienie i spokój
Wiesław Wichrowski napisał/a 12 sierpnia 2018 o 15:23
W związku z ceremonią pogrzebową mojej Kochanej Mamy Anny Wichrowskiej, organizowanej przez firmę Skrzydlate Anioły, chciałbym serdecznie podziękować za perfekcyjną organizację i pełen profesjonalizm oraz z czystym sumieniem jestem osobą , która poleci Skrzydlate Anioły osobom, których bliscy odeszli.
Iwona Baryżewska napisał/a 30 lipca 2018 o 12:12
Nie tak dawno korzystałam z usług Zakładu Pogrzebowego Skrzydlate Anioły. Zakład ten w pełni zasługuje na najwyższą ocenę. Miła i kulturalna obsługa, fachowe doradztwo, duży wybór akcesoriów, znakomita logistyka, punktualność i przebieg ceremonii na wysokim poziomie. Zakład godny zaufania i polecenia.
Bożena Taflińska napisał/a 30 czerwca 2018 o 15:48
W swoim życiu musiałam niestety już kilkukrotnie korzystać z usług różnych zakładów pogrzebowych. Muszę przyznać, że po raz pierwszy spotkałam się z tak serdecznym i ciepłym podejściem. Przygotowanie, zorganizowanie, a także przebieg całej ceremonii można określić w kilku słowach: wielki profesjonalizm, ogromna kultura, szacunek, wyrozumiałość, elegancja. Jeśli ktoś znalazł się w sytuacji, że musi skorzystać z usług zakładu pogrzebowego gorąco polecam Skrzydlate Anioły.
Lilianna Szczeblewska napisał/a 10 czerwca 2018 o 15:48
W dniu 5 czerwca 2018 r. odeszła na zawsze moja Najukochańsza Mamusia. W tym ciężkim okresie otrzymałam pełne współczucia, profesjonalne wsparcie ze strony pracowników Zakładu Pogrzebowego Skrzydlate Anioły. Z czystym sumieniem polecam usługi tego zakładu.
Halina Rowińska napisał/a 14 grudnia 2017 o 15:41
W imieniu swoim i całej rodziny dziękuję Zakładowi Pogrzebowemu „ Skrzydlate Anioły” za profesjonalną obsługę, wsparcie i pomoc w przygotowaniu ceremonii pogrzebowej. Jestem bardzo wzruszona i wdzięczna firmie, która tak profesjonalnie i z szacunkiem oddaje ostatnią posługę osobie zmarłej i pozostawia rodzinę z uczuciem spełnienia. Dziękuję za delikatność, profesjonalizm, uczciwość.
Iwona Dąbrowska napisał/a 18 listopada 2017 o 15:40
Trudno czasem wyrazić wdzięczność. Chciałabym jednak napisać kilka dobrych słów o Zakładzie Pogrzebowym Skrzydlate Anioły. Przede wszystkim zaangażowanie i szacunek z jakim traktują zmarłego - to nie jest tylko wykonanie swojej pracy. Dziękuję bardzo za pomoc w załatwieniu formalności związanych z pochowaniem naszego taty 16 listopada 2017 r. Pani Magdo, w szczególności Pani chciałam podziękować za ceremonię pogrzebową, która była wykonana w bardzo piękny i elegancki sposób.
Ryszard Kudalski z rodziną napisał/a 10 listopada 2017 o 19:39
Serdecznie dziękujemy Pani Magdaleno, Pani i Współpracownikom za profesjonalnie zorganizowaną ostatnią drogę naszej kochanej Mamy (pomimo okropnej ulewy). Załatwienie wszelkich formalności związanych z organizacją pogrzebu. Ceremonia pogrzebowa była naprawdę przygotowana z dużą starannością w najdrobniejszych szczegółach. Rzetelność, wsparcie, dużo ciepła, empatii i okazany szacunek do zmarłej naszej Mamy, bardzo dziękujemy. Oprawa muzyczna, utwory wspólnie wybrane, grane przez Panią na skrzypcach  w tej ciszy i śpiew (coś pięknego) spowodowały wzruszenie i łatwiejsze przeżycie tych trudnych chwil. Polecamy SKRZYDLATE ANIOŁY każdej osobie, która znajdzie się w podobnej sytuacji i pragnie naprawdę godnie dokonać pochówku najbliższych, aby oddała sprawę w ręce Pani Magdaleny, a na pewno będzie spokojna i bardzo zadowolona.

Całodobowo

791 11 22 11

Adres

Warszawa Bemowo
ul. Sołtana 1 A
01-494 Warszawa
wjazd od ul. Wrocławskiej

Warszawa Jelonki
ul. Powstańców Śląskich 67D
01-355 Warszawa
wjazd od ul. Muszlowej

Facebook Skrzydlate Anioły
Facebook