Referencje

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
99 wpisów.
Piotr Pilipczuk napisał/a 5 marca 2019 o 11:01
Osiemnastego grudnia odszedł mój Tata. To ciężki czas dla każdego, kto traci bliską mu osobę. Pozostało tylko przygotować ostatnią drogę. Profesjonalnie - od początku do końca - zrobiła to Pani Magdalena Szymańska i jej pracownicy z firmy „Skrzydlate Anioły”. Załatwienie wszystkich formalności, włącznie z odbiorem zasiłku z ZUS odbyło się sprawnie. Szczerze mówiąc, byłem również miło zaskoczony obecnością Pani Magdaleny na ceremonii pogrzebowej. To osoba, która wie, co w duszy gra. Szczerze polecam usługi „Skrzydlatych Aniołów”.
Damian Matysiak napisał/a 25 lutego 2019 o 20:14
Minął tydzień od pogrzebu. Warto więc spokojnie ocenić i podsumować usługi realizowane przez "Skrzydlate Anioły". Pani Magda oraz podlegli jej pracownicy zapewnili wzorową, godną i kompleksową organizację pogrzebu. W zasadzie od momentu pierwszego kontaktu, aż do odbioru dokumentów w dzień po pogrzebie, realizacja wszystkich ustaleń odbywała się płynnie i na bieżąco, bez względu na porę dnia. Poza wyjątkowym profesjonalizmem oraz naturalną empatią, Panią Magdę cechuje punktualność, dyspozycyjność i wrażliwość. Uczestniczyła osobiście we wszystkich elementach uroczystości pogrzebowych mojej Teściowej, takich jak: pożegnanie ciała przed kremacją (w kaplicy przykościelnej), kremacji, nabożeństwie oraz uroczystości przy grobie. Dodatkowo pięknie zagrała na skrzypcach oraz jeszcze piękniej zaśpiewała Ave Maria w kościele. Osobisty nadzór nad każdym elementem uroczystości pogrzebowych jest w mojej ocenie czymś nadzwyczajnym. Warto oczywiście wspomnieć, że nie trzeba było osobiście martwić się procedurami związanymi z organizacją pochówku na cmentarzu komunalnym. Można tylko podziękować, bo w tych niezwykle trudnych momentach można było liczyć na wsparcie. Dziękuję!
Grażyna Zielonka-Pawlicka napisał/a 13 lutego 2019 o 15:12
Pierwszy raz spotkałam się z tak piękna oprawą pogrzebu - namiot, piękny katafalk, muzyka, kwiaty. Doświadczyłam osobistej opieki Szefowej Pani Magdaleny Szymańskiej od wejścia w drzwi zakładu, aż do dnia ceremonii. Cały czas czułam się zaopiekowana przez pracowników Skrzydlatych Aniołów - nie musiałam nigdzie sama jeździć. Oni załatwili za mnie wszelkie formalności w urzędach tj. akt zgonu i na cmentarzu. Dziękuje za wszystko i będę polecać Wasz zakład.
Krystyna Staniszewska napisał/a 31 stycznia 2019 o 21:16
Właśnie dzisiaj mija miesiąc od pożegnania mojej kochanej Mamy. Dopiero teraz na spokojnie, mogę napisać jak wiele zawdzięczam Pani Magdalenie oraz pozostałym pracownikom „SKRZYDLATYCH ANIOŁÓW”. Profesjonalizm i pomoc w każdym momencie. Szacunek do zmarłej Mamy - bardzo za to dziękuję. Piękna oprawa muzyczna na ceremonii pożegnania oraz podczas mszy w kaplicy była bardzo wyjątkowa i niepowtarzalna - utwory wspólnie wybrane, grane na skrzypcach oraz cudny przejmujący głos Pani Magdy, spowodowały ogromne wzruszenie. Polecam „SKRZYDLATE ANIOŁY” każdej osobie, która znajdzie się w podobnej sytuacji i pragnie naprawdę godnie i pięknie pożegnać najbliższych, aby oddała sprawę w ręce Pani Magdaleny. Dzisiaj, w „miesięcznicę” odejścia mojej Mamy, na Jej grobie zastałam piękny znicz z napisem „Skrzydlate Anioły pamiętają”. To piękny, niespotykany gest. Pani Magdaleno, dziękuję serdecznie - jest Pani wyjątkową Osobą.
Elżbieta Olechowska napisał/a 17 stycznia 2019 o 17:16
Zakład "Skrzydlate Anioły" okazał się bardzo pomocny w załatwianiu formalności i w organizacji uroczystości pogrzebowych. Takt, troska i dyskrecja pracowników zakładu ułatwiły nam trudne chwile po śmierci Mamy. Piękne kwiaty, doskonała oprawa muzyczna - skrzypce i organy - przyniosły nam pocieszenie i Mamie bardzo by się podobały. Dziękujemy za pomoc, Elżbieta z rodziną
Hanna Stańczak napisał/a 15 listopada 2018 o 14:04
Korzystałam niedawno z usług Skrzydlatych Aniołów. Nazwa firmy oddaje podejście do klientów. Sprawili, że załatwianie tak wielu trudnych spraw przebiegło profesjonalnie, a jednocześnie w atmosferze spokoju i zrozumienia. Zdjęli z barków wiele trudnych decyzji. Bezbłędna logistyka, szacunek i zrozumienie. Świecka ceremonia pożegnania przebiegła godnie, podniośle i wzruszająco. Wielu uczestników zwracało się do mnie z takimi uwagami. Oprawa muzyczna – piękna. Mistrz Ceremonii – pełen taktu, godności. Dziękuję za wszystko.
Alicja Tyszkiewicz napisał/a 31 października 2018 o 13:43
Pożegnanie ukochanej osoby zawsze jest smutną i przygnębiającą chwilą. Jest to bardzo trudny czas dla rodziny i bliskich zmarłej. Tak też było i u nas. Ale pomoc i wsparcie jakie uzyskaliśmy od osób pracujących w zakładzie pogrzebowym "Skrzydlate Anioły" jest nieoceniona. Spotkaliśmy się tutaj ze wsparciem, zrozumieniem i przede wszystkim spokojem. Dziękuje wszystkim osobom tam pracującym, za pomoc w tym czasie i profesjonalizm, który pomógł mojej rodzinie przejść ten trudny czas. Gorąco polecam tę firmę, ponieważ daje zrozumienie i spokój
Wiesław Wichrowski napisał/a 12 sierpnia 2018 o 15:23
W związku z ceremonią pogrzebową mojej Kochanej Mamy Anny Wichrowskiej, organizowanej przez firmę Skrzydlate Anioły, chciałbym serdecznie podziękować za perfekcyjną organizację i pełen profesjonalizm oraz z czystym sumieniem jestem osobą , która poleci Skrzydlate Anioły osobom, których bliscy odeszli.
Iwona Baryżewska napisał/a 30 lipca 2018 o 12:12
Nie tak dawno korzystałam z usług Zakładu Pogrzebowego Skrzydlate Anioły. Zakład ten w pełni zasługuje na najwyższą ocenę. Miła i kulturalna obsługa, fachowe doradztwo, duży wybór akcesoriów, znakomita logistyka, punktualność i przebieg ceremonii na wysokim poziomie. Zakład godny zaufania i polecenia.
Bożena Taflińska napisał/a 30 czerwca 2018 o 15:48
W swoim życiu musiałam niestety już kilkukrotnie korzystać z usług różnych zakładów pogrzebowych. Muszę przyznać, że po raz pierwszy spotkałam się z tak serdecznym i ciepłym podejściem. Przygotowanie, zorganizowanie, a także przebieg całej ceremonii można określić w kilku słowach: wielki profesjonalizm, ogromna kultura, szacunek, wyrozumiałość, elegancja. Jeśli ktoś znalazł się w sytuacji, że musi skorzystać z usług zakładu pogrzebowego gorąco polecam Skrzydlate Anioły.
Lilianna Szczeblewska napisał/a 10 czerwca 2018 o 15:48
W dniu 5 czerwca 2018 r. odeszła na zawsze moja Najukochańsza Mamusia. W tym ciężkim okresie otrzymałam pełne współczucia, profesjonalne wsparcie ze strony pracowników Zakładu Pogrzebowego Skrzydlate Anioły. Z czystym sumieniem polecam usługi tego zakładu.
Halina Rowińska napisał/a 14 grudnia 2017 o 15:41
W imieniu swoim i całej rodziny dziękuję Zakładowi Pogrzebowemu „ Skrzydlate Anioły” za profesjonalną obsługę, wsparcie i pomoc w przygotowaniu ceremonii pogrzebowej. Jestem bardzo wzruszona i wdzięczna firmie, która tak profesjonalnie i z szacunkiem oddaje ostatnią posługę osobie zmarłej i pozostawia rodzinę z uczuciem spełnienia. Dziękuję za delikatność, profesjonalizm, uczciwość.
Iwona Dąbrowska napisał/a 18 listopada 2017 o 15:40
Trudno czasem wyrazić wdzięczność. Chciałabym jednak napisać kilka dobrych słów o Zakładzie Pogrzebowym Skrzydlate Anioły. Przede wszystkim zaangażowanie i szacunek z jakim traktują zmarłego - to nie jest tylko wykonanie swojej pracy. Dziękuję bardzo za pomoc w załatwieniu formalności związanych z pochowaniem naszego taty 16 listopada 2017 r. Pani Magdo, w szczególności Pani chciałam podziękować za ceremonię pogrzebową, która była wykonana w bardzo piękny i elegancki sposób.
Ryszard Kudalski z rodziną napisał/a 10 listopada 2017 o 19:39
Serdecznie dziękujemy Pani Magdaleno, Pani i Współpracownikom za profesjonalnie zorganizowaną ostatnią drogę naszej kochanej Mamy (pomimo okropnej ulewy). Załatwienie wszelkich formalności związanych z organizacją pogrzebu. Ceremonia pogrzebowa była naprawdę przygotowana z dużą starannością w najdrobniejszych szczegółach. Rzetelność, wsparcie, dużo ciepła, empatii i okazany szacunek do zmarłej naszej Mamy, bardzo dziękujemy. Oprawa muzyczna, utwory wspólnie wybrane, grane przez Panią na skrzypcach  w tej ciszy i śpiew (coś pięknego) spowodowały wzruszenie i łatwiejsze przeżycie tych trudnych chwil. Polecamy SKRZYDLATE ANIOŁY każdej osobie, która znajdzie się w podobnej sytuacji i pragnie naprawdę godnie dokonać pochówku najbliższych, aby oddała sprawę w ręce Pani Magdaleny, a na pewno będzie spokojna i bardzo zadowolona.
Robert D. z rodziną napisał/a 23 października 2017 o 15:38
Chciałbym serdecznie podziękować w imieniu swoim i najbliższych za organizację pięknego pogrzebu mojej Mamy. Ceremonia została zorganizowana na najwyższym poziomie. Dziękuję Pani Magdzie za to, że czuwała nad wszystkim, a ciepło, empatia i wsparcie ze strony pracowników zakładu sprawiły, że w tym trudnym czasie czuliśmy się naprawdę otoczeni opieką. Dziękuję również za piękną grę na skrzypcach , która ukoiła nasz ból.
Barbara Brodecka z rodziną napisał/a 30 września 2017 o 15:38
W obliczu tragedii, jaką jest strata najbliższej osoby, człowiek staje się bezbronny i bezradny. Dziękuję Skrzydlatym Aniołom za to, że otoczyły nas swoją opieką, za pełne profesjonalizmu, a jednocześnie pełne zrozumienia podejście do człowieka w najbardziej bolesnym momencie w życiu. Skrzydlate Anioły zdjęły z nas ciężar organizacji pogrzebu, załatwiły za nas formalności i zorganizowały piękną ceremonię pożegnania naszej Mamy. W tym przypadku motto „Twoje troski pod naszymi skrzydłami” sprawdza się w 100% Dziękujemy
Jadwiga Małkowska napisał/a 5 września 2017 o 15:27
Serdeczne podziękowania za pełny profesjonalizm w przygotowaniu jak i prowadzeniu ceremonii pogrzebowej mojej mamy śp. Karoliny Trzaski, która odbyła się na Cmentarzu Północnym w dniu 1.09.2017 o godz. 8.00 . Jestem wdzięczna za odciążenie od wszelkich formalności związanych z pogrzebem w tym trudnym dla mnie czasie. Wysoka kultura osobista i empatyczna postawa Pani Magdaleny, dbałość o szczegóły  oraz odpowiednie zachowanie i wizerunek Panów z obsługi spowodowały, że ceremonia była wzruszająca i pełna godności. Piękna gra na skrzypcach Pani Magdaleny Szymańskiej dopełniła oprawy uroczystości. Pani firma jest godna polecenia. Z poważaniem Jadwiga Małkowska
Jolanta Paluchowska napisał/a 10 sierpnia 2017 o 12:28
Bardzo Dziękuję za piękną ceremonię. To takie ważne, że ludzie traktują ludzi w tak piękny sposób. Wrażliwość idąca w parze z profesjonalizmem dodają człowiekowi nadziei, że w tak trudnych chwilach można liczyć na wsparcie i zrozumienie. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Bronisław Kaźmierczyk napisał/a 30 lipca 2017 o 17:37
Serdecznie dziękuję za profesjonalizm, precyzję i empatię. Jestem BARDZO zadowolony z usług "Skrzydlatych Aniołów". Wszystkim swoim znajomym będę z pełną odpowiedzialnością polecał Wasze usługi. Jeszcze raz SERDECZNIE dziękuję.

Całodobowo

791 11 22 11

Adres

Warszawa Bemowo
ul. Sołtana 1 A
01-494 Warszawa
wjazd od ul. Wrocławskiej

Warszawa Jelonki
ul. Powstańców Śląskich 67D
01-355 Warszawa
wjazd od ul. Muszlowej

Facebook Skrzydlate Anioły
Facebook