Zakład pogrzebowy Włochy

 

Warszawa Włochy to nowoczesna dzielnica, położona na lewym brzegu Wisły – południowa część jej granicy jest jednocześnie granicą Warszawy. Większość jej zabudowy jest niska i kameralna, co buduje bardzo pozytywne skojarzenia. Jednocześnie zaś Włochy należą do dzielnic, które się bardzo dynamicznie rozwijają, generując nowe miejsca pracy. Mieszkańcy Warszawy mogą je znaleźć na lotnisku międzynarodowym im. Fryderyka Chopina czyli na popularnym Okęciu, a także w licznych firmach, które znalazły swoje siedziby w okolicznych biurowcach.

Dzielnica Włochy staje się coraz bardziej popularna wśród rodzin z małymi dziećmi, ale także dla seniorów czy osób samotnych. Liczne parki i inne tereny zielone, wiele obszarów dedykowanych rekreacji, jak również wiele placówek edukacyjnych o dużym potencjale i renomie – to wszystko sprawia, że zarówno młodzi mieszkańcy Stolicy, jak i ludność napływowa z całego kraju wybiera Włochy na swoje miejsce na ziemi. Władze samorządowe, dostrzegając ten napływ mieszkańców dbają o to, aby mieli oni wszystkie niezbędne usługi dostępne w swoim najbliższym otoczeniu.

Bliskość lotniska, na które przybywają i z którego odlatują samoloty, nie może nie nasuwać myśli o przemijaniu. Wielkie samoloty, w których skrzydłach odbijają się promienie słoneczne,  to nie tylko środek transportu, ale symbol podróży w ogóle. Dla niektórych pewnie także tej ostatecznej, gdy ludzka dusza – niby ów stalowy ptak – niknie bezpowrotnie w odległych chmurach. Myśl o tym pomaga nabrać dystansu do rzeczywistości, a czasem i zastanowić się nad sprawami ostatecznymi.

Usługi pogrzebowe Włochy

Usługi pogrzebowe dla mieszkańców Włoch

O kształt tych doczesnych spraw ostatecznych zazwyczaj troszczymy się wtedy, gdy zachodzi taka konieczność i kogoś w naszym otoczeniu dotyka śmierć. Z pomocą przychodzą wtedy zakłady pogrzebowe – takie, jak Skrzydlate Anioły. Mimo, że jedną ze swoich siedzib posiadają na sąsiednim Bemowie przy ul. Sołtana 1, to nigdy nie odmawiają pomocy  mieszkańcom Włoch.

Skrzydlate Anioły organizują kompleksowo uroczystości pogrzebowe wyznaniowe i świeckie. Oddają także do dyspozycji Klientów kameralną kaplicę pożegnań. W ofercie tego zakładu pogrzebowego jest także pełen wachlarz usług pogrzebowych – nawet tak rzadko spotykanych, jak balsamacja – jak również planowanie pogrzebu czyli funeral planning. Skrzydlate Anioły znane też są z pięknej oprawy muzycznej oraz z niezwykłej – anielskiej niemal – troski o osoby, które powierzają tej firmie przygotowanie ceremonii żałobnej.

Wszystkie osoby, które chciałyby się dowiedzieć więcej o ofercie, jaką proponuje Zakład Pogrzebowy Skrzydlate Anioły dla mieszkańców dzielnicy Warszawa Włochy, są proszone o kontakt pod całodobowym numerem telefonu 791 11 22 11 lub 662 024 012.

Facebook Skrzydlate Anioły
Facebook