Akcesoria

 

Akcesoria pogrzebowe, choć z pozoru podobne, różnią się między sobą wzorami, kolorami czy też innymi detalami. Czerpiąc z doświadczenia organizacji wielu pogrzebów możemy Państwu pomóc w odpowiednim doborze tego, co czyni pogrzeb wyjątkowym – czyli właśnie akcesoriów pogrzebowych. Nikt jednak nie znał Osoby Zmarłej tak, jak Państwo, dlatego głos decydujący zawsze należy do naszych Klientów. Naszą rolą jest dać Państwu możliwie jak najwięcej możliwości wyboru. Zakład Pogrzebowy „Skrzydlate Anioły” ma w swoim bogatym asortymencie różnorodne akcesoria pogrzebowe.

urny dziecięce

Akcesoria pogrzebowe

Do najpopularniejszych należą m.in.:
– tablice
– klepsydry
– szarfy
– relikwiarze
– krzyże
– różańce i książeczki do nabożeństwa

Szczególny rodzaj akcesoriów – poszukiwanych przez wiele osób – to te dedykowane pochówkowi dzieci: nienarodzonych lub tych najmniejszych, które odeszły krótko po urodzeniu. Do tego typu akcesoriów należą maleńkie ubranka, szatki, rożki, czapeczki, a także trumny w bardzo małych rozmiarach lub urny pogrzebowe.

Zakład Pogrzebowy Skrzydlate Anioły ma w swoim asortymencie zarówno akcesoria pogrzebowe używane w czasie pochówku osób dorosłych, jak i dzieci. Opierając się na naszym doświadczeniu, na wiedzy, ale także kierując empatią zawsze doradzamy w wyborze takich akcesoriów. Gwarantujemy też, że jeśli dane akcesoria, jakich Państwo poszukują, nie są dostępne w danym momencie w naszej ofercie – sprowadzimy je dla Państwa najszybciej, jak to tylko możliwe.

Facebook Skrzydlate Anioły
Facebook