Referencje

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
105 wpisów.
Lucyna Golianek napisał/a 28 sierpnia 2020 o 13:12
Bardzo jesteśmy wdzięczni Państwu i pracownikom firmy za godną i uroczystą oprawę uroczystości pogrzebowej mojego męża. Dzięki waszej fachowej opiece zdjęliście z mojego serca wiele trosk oraz rozwiązaliście wszystkie skomplikowane kwestie podczas tych trudnych chwil. Jestem wam wdzięczna za życzliwość, troskę oraz wysoką kulturę. Wasza pomoc i fachowość była dla mnie nieoceniona. Dziękuje.
Zbigniew Kamiński napisał/a 28 sierpnia 2020 o 12:43
Mimo to że, takie uroczystości dotyczą nadzwyczaj smutnych okoliczności.Mogę śmiało napisać że, nie spodziewałem się takiego zaangażowania i takiej delikatności w obchodzeniu się z osobą zmarłą ,a później z uczestnikami ceremonii.Uczestnicy ceremonii podczas późniejszych rozmów, chwalili wybór Firmy. Do tych pochwał dołączam się ja mąż Zmarłej. Zbigniew Kamiński.
Katarzyna Jabłońska napisał/a 25 sierpnia 2020 o 12:23
Pełen profesjonalizm w każdym elemencie. Od początku do końca życzliwość i pełne zaangażowanie. Pomoc w załatwieniu wszelkich spraw związanych z pogrzebem- wystarczyło wspomnieć i już nie było problemu. Ceremonia zorganizowana z elegancją, taktem i piękną oprawą muzyczną. Mieliśmy wrażenie że pracownicy firmy to członkowie naszej rodziny... A miesiąc po pogrzebie na grobie postawiony był znicz od Aniołów...Pani Magdaleno proszę przyjąć od nas ogromne podziękowania i przekazać je również współpracownikom. Jest Pani prawdziwym aniołem... tylko skrzydeł brak
Ewa Gmitruk napisał/a 1 sierpnia 2020 o 18:17
Bardzo dziękuję za profesjonalną organizację ceremonii pogrzebowej mojego Męża. Chciałabym podziękować za wsparcie i wielkie serce Pani Magdalenie. Okazana mi czułość do dziś budzi we mnie ogromne wzruszenie. Piękna muzyka w wykonaniu Pani Magdaleny sprawiła, w tym trudnym momencie, dopełnienia nadzwyczajnego, Ostatniego Pożegnania. Brak mi słów by w pełni wyrazić moją wdzięczność. Firma bardzo profesjonalna, organizacja pogrzebu na bardzo wysokim i nie spotykanym poziomie. Miesiąc po pogrzebie Firma „Skrzydlate Anioły” sprzątnęła zwiędłe wieńce, kwiaty i postawiła znicz z dedykacją. Bardzo piękny gest. Serdecznie dziękuję Pani Magdaleno, jest Pani wyjątkową Osobą. Bardzo dziękuję wszystkim pracownikom „Skrzydlate Anioły” za pomoc i profesjonalizm.
Marek Małgorzata Monika Malesa napisał/a 1 lipca 2020 o 15:56
Serdecznie dziękujemy za profesjonalne przygotowanie uroczystości pogrzebowej naszego syna Mateusza Malesy zmarłego 07.05.2020r. Wdzięczni jesteśmy, również za okazałą empatię w tych trudnych dla nas czasach.
Agnieszka Karczewska napisał/a 3 czerwca 2020 o 14:00
Bardzo polecam Zakład Pogrzebowy Skrzydlate Anioły. Dziękuję za załatwienie wszystkich formalności, kompleksową i profesjonalną organizację pogrzebu. Dziękuję za ciepłe i serdeczne podejście, piękną oprawę muzyczną ceremonii oraz zaangażowanie wszystkich pracowników w trudnym czasie pandemii koronawirusa.
Aneta Sielczak napisał/a 29 maja 2020 o 15:40
Szczerze polecam Zakład Pogrzebowy Skrzydlate Anioły. Dziękuję za troskę, empatię, życzliwość, załatwienie wszystkich formalności, kompleksową i profesjonalną organizację pogrzebu. Pani Magdalena była przy mnie od samego początku, bo już od momentu odebrania ciała z domu, jak również podczas pożegnania i samej uroczystości pogrzebowej. W każdej chwili służyła radą i pomocą. Dziękuję za ciepłe i serdeczne podejście, piękną oprawę muzyczną ceremonii, zaangażowanie wszystkich pracowników. A nade wszystko dziękuję za pamięć i odwiedzenie grobu miesiąc po śmierci najbliższej mi osoby. Na koniec przytoczę słowa znajomego, który uczestniczył w uroczystości - "To było pożegnanie z klasą, dopracowane w każdym szczególe, nawet ja się wzruszyłem co rzadko mi się zdarza".
Mirosława Szulczyk napisał/a 25 maja 2020 o 16:05
Bardzo dobra Firma, profesjonalna obsługa, dbająca o najmniejsze szczegóły, właściciele i pracownicy taktowni, wyrozumiali i pełni empatii. W święta i w rocznicę śmierci Firma zawsze zostawia ślad pamięci o zmarłym.
Dariusz Minicki napisał/a 6 maja 2020 o 21:48
Bardzo dziękujemy Zakładowi Pogrzebowemu SKRZYDLATE ANIOŁY za profesjonalne przygotowanie i dopilnowanie uroczystości pogrzebowych Elżbiety – Żony, Matki I Babci na Cmentarzu Północnym. Wszystko przygotowane było z wielkim wyczuciem i starannością. Uroczystość odbywała się w trudnym okresie trwania pandemii koronawirusa, a pracownicy firmy potrafili doskonale odnaleźć się w tak trudnym czasie. Chcielibyśmy podkreślić zwłaszcza pełen profesjonalizm objawiający się sprawną organizacją, eleganckim błyszczącym czystością białym karawanem, estetycznym układem wieńców i wiązanek. Ujęła nas niezwykła delikatność i empatia już od pierwszego kontaktu z paniami prowadzącymi Zakład. Bardzo dziękujemy za to, że w tych trudnych chwilach cały czas mogliśmy liczyć na fachową pomoc personelu, a przede wszystkim pani Magdy. Nie tylko w sprawach dotyczących ceremonii ale także, co było dla nas bardzo miłym zaskoczeniem, we wszystkich urzędowych sprawach związanych ze śmiercią. Nieoceniona okazała się właśnie pomoc w załatwianiu skomplikowanych formalności urzędowych związanych z pogrzebem w czasie istniejących obostrzeń urzędowych. W imieniu całej naszej rodziny składamy serdeczne podziękowania. Szczerze polecamy usługi Firmy SKRZYDLATE ANIOŁY.
Renata Grzybowska napisał/a 21 kwietnia 2020 o 10:09
Bardzo polecam firmę pogrzebową "Skrzydlate Anioły" i dziękuję za zorganizowanie pogrzebu mojego tatusia. Empatia pracowników, ich wielkie oddanie i wrażliwość zasługują na najwyższą ocenę. Wspaniały głos i przepiękna gra na skrzypcach Pani Magdy stanowiły idealne dopełnienie przebiegu całej ceremonii. Jesteście prawdziwymi ziemskimi Aniołami w tych trudnych dla nas chwilach. Jeszcze raz bardzo dziękuję!!!
Iwona Górczyńska napisał/a 20 kwietnia 2020 o 01:12
Dziękujemy w pomocy organizacji pogrzebu naszej najbliższej śp. Elżbiety. W tak trudnym czasie pomoc Pani Magdy i Pani Elwiry była niesamowita. Dziękujemy za empatię i wsparcie na każdym kroku. Muzyka na żywo w wykonaniu Pani Magdy sprawiła, że to pożegnanie było naprawdę wyjątkowe. Dziękuje z całego serca.
Zygmunt Wilamowski napisał/a 20 marca 2020 o 17:26
Osoby pracujące w zakładzie "Skrzydlate Anioły" to profesjonaliści, odznaczający się empatią, cierpliwością i służący pomocą w każdej sprawie. Dziękujemy za przygotowanie tak trudnej i smutnej uroczystości pożegnania, za piękną oprawę muzyczną i wsparcie. Rodzina śp. Danusi
Magdalena janiszewska napisał/a 12 lutego 2020 o 09:48
Droga Pani Magdo i wszyscy pracownicy Skrzydlatych Aniołów chciałam bardzo podziękować za piękną ceremonię mojej kochanej babci - śp. Anny Wichrowskiej. Choć od pogrzebu minęło już półtora roku, nie miałam osobiście okazji podziękować za wszystko za wkład, jaki włożyliście państwo, by ten ciężki czas był nie tylko dla nas łatwiejszy, ale i tak profesjonalnie i z wielkim sercem pomogliście mojej rodzinie załatwić wszelkie formalności. Pani Magdo, jest pani aniołem, który nad nami czuwa. Dziękujemy za pamięć o babci w pierwszą rocznicę jej śmierci. Ten gest sprawił wiele, poczucie, że nie tylko my pamiętamy o babci, ale i państwo. Pięknie dziękujemy z całego serca tak profesjonalnej i życzliwej osoby, jak Pani Magda chciałabym życzyć wszelkiego co naj. Dziękujemy jeszcze raz. Magda wraz z rodzicami.
Krystyna Królikowska-Waś napisał/a 30 stycznia 2020 o 16:52
Każdego roku każdy z nas przeżywa TEN DZIEŃ nieświadomie. Nie gra mu w duszy żałobny marsz, w sercu nagrobny znicz nie płonie. Dziś to zwyczajnie jedna z dat, kiedyś wyznaczy życia koniec. Krystyna Królikowska Ta data, dla mojego męża Irka to 27.12.2019r. Jeszcze przeżył razem z nami święta Bożego Narodzenia, żeby wieczorem zasnąć i więcej się nie obudzić. Trudno opisać, wyrazić co się wtedy ze mną i naszym synem Krzyśkiem działo. Głębokiemu smutkowi towarzyszyło dojmujące poczucie bezradności. Co robić? Od czego zacząć? Byliśmy pewni tylko co do dwóch kwestii, że Irek chce być skremowany i że pogrzeb ma mieć charakter świecki. Szczęściem w nieszczęściu było polecenie nam firmy „SKRZYDLATE ANIOŁY”. Skorzystaliśmy z tego polecenia, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Mogliśmy odetchnąć, pogrążyć się w smutku, wiedząc iż wszystkim – od zabrania Irka z domu do pochowania urny z Jego prochami w grobie rodzinnym zajmie się firma. Tak też się stało i zdaniem tych, którzy żegnali mojego męża na cmentarzu Powązki Wojskowe pożegnanie było wzruszające, skoncentrowane wyłącznie na Irku. Podczas prowadzonej przez, mistrza ceremonii uroczystości wspominano zmarłego. Mówiono o Nim dobrze, ściślej – bardzo dobrze – nie dlatego, iż tak wypada mówić o zmarłym, lecz dlatego że był naprawdę bardzo dobrym człowiekiem. Wzruszyła nas dbałość o szczegóły wyrażona m.in. ustawieniem przy odkrytym grobie pojemnika z ziemią, tak by każdy mógł sypnąć odrobinę tej ziemi na urnę. SKRZYDLATE ANIOŁY wzięły na swoje skrzydła troskę przyziemnych przygotowań, a my – rodzina Irka – mogliśmy, każdy na swój sposób, przeżywać emocje związane z odejściem kogoś bliskiego. W kilka dni po pogrzebie spotkaliśmy się rodzinnie, a ja powiedziałam, że po mojej śmierci chcę mieć też taką imprezę. Gospodyni była wtedy w kuchni i nie słyszała początku, ale zareagowała na słowo „impreza” ochoczym: to może na wiosnę. Wszyscy parsknęli śmiechem, a biedna pani domu, kiedy wyjaśniono jej powody śmiechu gęsto się tłumaczyła. DZIĘKUJEMY SKRZYDLATYM ANIOŁOM I POLECAMY SIĘ NA – mam nadzieję odległą – PRZYSZŁOŚĆ.
Małgorzata Kacperska-Choroszko napisał/a 27 stycznia 2020 o 18:45
Pani Magdaleno, dla Pani – szczególne ukłony. Doskonała organizacja i pełen profesjonalizm. Gratulujemy ekipy – nieustannie dostępni, zawsze pomocni, kiedy potrzeba wyciszeni, a we właściwych momentach z serdecznym uśmiechem na ustach… Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy Wam wszystkim za wsparcie i ciepło, którym otoczyliście nas w tych trudnych dla naszej rodziny chwilach. Małgorzata K.-Ch. z rodziną 27.01.2020
Małgorzata Chojnacka napisał/a 17 stycznia 2020 o 09:26
Bardzo profesjonalna firma i wspaniali ludzie. Wszystko zostało zorganizowane na wysokim poziomie, pomoc i porada we wszystkich przykrych w tym czasie sprawach. Pożegnanie, pochówek, kwiaty, oprawa muzyczna w wykonaniu Pani Magdy fantastyczna, wszystko zorganizowane profesjonalnie. Bardzo dziękuję wszystkim osobą z firmy Skrzydlate Anioły za fantastyczną postawę i pomoc a w szczególności Pani Magdzie która była pomocna w każdej chwili. Dziękuję
Kazimierz Michalczyk napisał/a 10 września 2019 o 13:44
Chciałbym wyrazić szczere podziękowania Firmie Skrzydlate Anioły za sprawną organizację ceremonii pogrzebowej mojej żony. Dziękuję również pracownikom Skrzydlatych Aniołów za przyjazne i życzliwe podejście. Pani Joanna osobiście od początku czuwała nad organizacją, dopełnieniem wszelkich formalności oraz prawidłowym przebiegiem ceremonii, aż do jej zakończenia. Bardzo miłym akcentem były również kwiaty od Skrzydlatych Aniołów postawione na grobie żony w rocznicę jej śmierci. Serdecznie polecam usługi firmy Skrzydlate Anioły.
Waldemar Witkowski napisał/a 12 sierpnia 2019 o 11:28
W maju korzystałem z usług firmy Skrzydlate Anioły. Chciałbym podziękować za pełen profesjonalizm w przygotowaniu ceremonii pogrzebowej mojej Mamy . Dziękuje również pracownikom firmy za opiekę i wsparcie, które bardzo nam pomogły w tych trudnych chwilach. Jestem bardzo zadowolony z pracy, którą wykonali.
Marianna Barbara Bartosińska napisał/a 2 sierpnia 2019 o 14:57
Składam ogromne podziękowania za usługę wykonaną przez Skrzydlate Anioły na pogrzebie mojej teściowej. Nigdy nie byłam na bardziej uroczystym pogrzebie. Największe wrażenie zrobił na mnie elegancki namiot pogrzebowy rozstawiony na cmentarzu nad trumną. Ceremonia była przepiękna, bardzo dopracowana pod względem organizacyjnym. Piękne kwiaty oraz wspaniała oprawa muzyczna dopełniły tej całości. Miłym zaskoczeniem było to, że Skrzydlate Anioły odwiedziły grób Mamy w miesiąc po śmierci i zapaliły znicz z dedykacją. Wszystkim polecam Zakład Pogrzebowy Skrzydlate Anioły.
Bożena Ulewska napisał/a 30 lipca 2019 o 21:17
Śmierć bliskich, nawet ta spodziewana, zaskakuje zawsze. Ale dzięki pomocy "Skrzydlatych Aniołów" wszystko staje się łatwiejsze. Pracownicy firmy załatwili wszystkie formalności. Zadbali o takie szczegóły jak kwiaty, wieńce, klepsydry. Słowa podziękowania kieruję do wszystkich pracowników, a zwłaszcza do p. Magdaleny Szymańskiej, właścicielki firmy, która oprawą muzyczną nadała uroczystości szczególny, wzruszający charakter.

Całodobowo

791 11 22 11

Adres

Warszawa Bemowo
ul. Sołtana 1 A
01-494 Warszawa
wjazd od ul. Wrocławskiej

Warszawa Jelonki
ul. Powstańców Śląskich 67D
01-355 Warszawa
wjazd od ul. Muszlowej

Facebook Skrzydlate Anioły
Facebook