Referencje

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
99 wpisów.
Aneta Sielczak napisał/a 29 maja 2020 o 15:40
Szczerze polecam Zakład Pogrzebowy Skrzydlate Anioły. Dziękuję za troskę, empatię, życzliwość, załatwienie wszystkich formalności, kompleksową i profesjonalną organizację pogrzebu. Pani Magdalena była przy mnie od samego początku, bo już od momentu odebrania ciała z domu, jak również podczas pożegnania i samej uroczystości pogrzebowej. W każdej chwili służyła radą i pomocą. Dziękuję za ciepłe i serdeczne podejście, piękną oprawę muzyczną ceremonii, zaangażowanie wszystkich pracowników. A nade wszystko dziękuję za pamięć i odwiedzenie grobu miesiąc po śmierci najbliższej mi osoby. Na koniec przytoczę słowa znajomego, który uczestniczył w uroczystości - "To było pożegnanie z klasą, dopracowane w każdym szczególe, nawet ja się wzruszyłem co rzadko mi się zdarza".
Mirosława Szulczyk napisał/a 25 maja 2020 o 16:05
Bardzo dobra Firma, profesjonalna obsługa, dbająca o najmniejsze szczegóły, właściciele i pracownicy taktowni, wyrozumiali i pełni empatii. W święta i w rocznicę śmierci Firma zawsze zostawia ślad pamięci o zmarłym.
Dariusz Minicki napisał/a 6 maja 2020 o 21:48
Bardzo dziękujemy Zakładowi Pogrzebowemu SKRZYDLATE ANIOŁY za profesjonalne przygotowanie i dopilnowanie uroczystości pogrzebowych Elżbiety – Żony, Matki I Babci na Cmentarzu Północnym. Wszystko przygotowane było z wielkim wyczuciem i starannością. Uroczystość odbywała się w trudnym okresie trwania pandemii koronawirusa, a pracownicy firmy potrafili doskonale odnaleźć się w tak trudnym czasie. Chcielibyśmy podkreślić zwłaszcza pełen profesjonalizm objawiający się sprawną organizacją, eleganckim błyszczącym czystością białym karawanem, estetycznym układem wieńców i wiązanek. Ujęła nas niezwykła delikatność i empatia już od pierwszego kontaktu z paniami prowadzącymi Zakład. Bardzo dziękujemy za to, że w tych trudnych chwilach cały czas mogliśmy liczyć na fachową pomoc personelu, a przede wszystkim pani Magdy. Nie tylko w sprawach dotyczących ceremonii ale także, co było dla nas bardzo miłym zaskoczeniem, we wszystkich urzędowych sprawach związanych ze śmiercią. Nieoceniona okazała się właśnie pomoc w załatwianiu skomplikowanych formalności urzędowych związanych z pogrzebem w czasie istniejących obostrzeń urzędowych. W imieniu całej naszej rodziny składamy serdeczne podziękowania. Szczerze polecamy usługi Firmy SKRZYDLATE ANIOŁY.
Renata Grzybowska napisał/a 21 kwietnia 2020 o 10:09
Bardzo polecam firmę pogrzebową "Skrzydlate Anioły" i dziękuję za zorganizowanie pogrzebu mojego tatusia. Empatia pracowników, ich wielkie oddanie i wrażliwość zasługują na najwyższą ocenę. Wspaniały głos i przepiękna gra na skrzypcach Pani Magdy stanowiły idealne dopełnienie przebiegu całej ceremonii. Jesteście prawdziwymi ziemskimi Aniołami w tych trudnych dla nas chwilach. Jeszcze raz bardzo dziękuję!!!
Iwona Górczyńska napisał/a 20 kwietnia 2020 o 01:12
Dziękujemy w pomocy organizacji pogrzebu naszej najbliższej śp. Elżbiety. W tak trudnym czasie pomoc Pani Magdy i Pani Elwiry była niesamowita. Dziękujemy za empatię i wsparcie na każdym kroku. Muzyka na żywo w wykonaniu Pani Magdy sprawiła, że to pożegnanie było naprawdę wyjątkowe. Dziękuje z całego serca.
Zygmunt Wilamowski napisał/a 20 marca 2020 o 17:26
Osoby pracujące w zakładzie "Skrzydlate Anioły" to profesjonaliści, odznaczający się empatią, cierpliwością i służący pomocą w każdej sprawie. Dziękujemy za przygotowanie tak trudnej i smutnej uroczystości pożegnania, za piękną oprawę muzyczną i wsparcie. Rodzina śp. Danusi
Magdalena janiszewska napisał/a 12 lutego 2020 o 09:48
Droga Pani Magdo i wszyscy pracownicy Skrzydlatych Aniołów chciałam bardzo podziękować za piękną ceremonię mojej kochanej babci - śp. Anny Wichrowskiej. Choć od pogrzebu minęło już półtora roku, nie miałam osobiście okazji podziękować za wszystko za wkład, jaki włożyliście państwo, by ten ciężki czas był nie tylko dla nas łatwiejszy, ale i tak profesjonalnie i z wielkim sercem pomogliście mojej rodzinie załatwić wszelkie formalności. Pani Magdo, jest pani aniołem, który nad nami czuwa. Dziękujemy za pamięć o babci w pierwszą rocznicę jej śmierci. Ten gest sprawił wiele, poczucie, że nie tylko my pamiętamy o babci, ale i państwo. Pięknie dziękujemy z całego serca tak profesjonalnej i życzliwej osoby, jak Pani Magda chciałabym życzyć wszelkiego co naj. Dziękujemy jeszcze raz. Magda wraz z rodzicami.
Krystyna Królikowska-Waś napisał/a 30 stycznia 2020 o 16:52
Każdego roku każdy z nas przeżywa TEN DZIEŃ nieświadomie. Nie gra mu w duszy żałobny marsz, w sercu nagrobny znicz nie płonie. Dziś to zwyczajnie jedna z dat, kiedyś wyznaczy życia koniec. Krystyna Królikowska Ta data, dla mojego męża Irka to 27.12.2019r. Jeszcze przeżył razem z nami święta Bożego Narodzenia, żeby wieczorem zasnąć i więcej się nie obudzić. Trudno opisać, wyrazić co się wtedy ze mną i naszym synem Krzyśkiem działo. Głębokiemu smutkowi towarzyszyło dojmujące poczucie bezradności. Co robić? Od czego zacząć? Byliśmy pewni tylko co do dwóch kwestii, że Irek chce być skremowany i że pogrzeb ma mieć charakter świecki. Szczęściem w nieszczęściu było polecenie nam firmy „SKRZYDLATE ANIOŁY”. Skorzystaliśmy z tego polecenia, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Mogliśmy odetchnąć, pogrążyć się w smutku, wiedząc iż wszystkim – od zabrania Irka z domu do pochowania urny z Jego prochami w grobie rodzinnym zajmie się firma. Tak też się stało i zdaniem tych, którzy żegnali mojego męża na cmentarzu Powązki Wojskowe pożegnanie było wzruszające, skoncentrowane wyłącznie na Irku. Podczas prowadzonej przez, mistrza ceremonii uroczystości wspominano zmarłego. Mówiono o Nim dobrze, ściślej – bardzo dobrze – nie dlatego, iż tak wypada mówić o zmarłym, lecz dlatego że był naprawdę bardzo dobrym człowiekiem. Wzruszyła nas dbałość o szczegóły wyrażona m.in. ustawieniem przy odkrytym grobie pojemnika z ziemią, tak by każdy mógł sypnąć odrobinę tej ziemi na urnę. SKRZYDLATE ANIOŁY wzięły na swoje skrzydła troskę przyziemnych przygotowań, a my – rodzina Irka – mogliśmy, każdy na swój sposób, przeżywać emocje związane z odejściem kogoś bliskiego. W kilka dni po pogrzebie spotkaliśmy się rodzinnie, a ja powiedziałam, że po mojej śmierci chcę mieć też taką imprezę. Gospodyni była wtedy w kuchni i nie słyszała początku, ale zareagowała na słowo „impreza” ochoczym: to może na wiosnę. Wszyscy parsknęli śmiechem, a biedna pani domu, kiedy wyjaśniono jej powody śmiechu gęsto się tłumaczyła. DZIĘKUJEMY SKRZYDLATYM ANIOŁOM I POLECAMY SIĘ NA – mam nadzieję odległą – PRZYSZŁOŚĆ.
Małgorzata Kacperska-Choroszko napisał/a 27 stycznia 2020 o 18:45
Pani Magdaleno, dla Pani – szczególne ukłony. Doskonała organizacja i pełen profesjonalizm. Gratulujemy ekipy – nieustannie dostępni, zawsze pomocni, kiedy potrzeba wyciszeni, a we właściwych momentach z serdecznym uśmiechem na ustach… Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy Wam wszystkim za wsparcie i ciepło, którym otoczyliście nas w tych trudnych dla naszej rodziny chwilach. Małgorzata K.-Ch. z rodziną 27.01.2020
Małgorzata Chojnacka napisał/a 17 stycznia 2020 o 09:26
Bardzo profesjonalna firma i wspaniali ludzie. Wszystko zostało zorganizowane na wysokim poziomie, pomoc i porada we wszystkich przykrych w tym czasie sprawach. Pożegnanie, pochówek, kwiaty, oprawa muzyczna w wykonaniu Pani Magdy fantastyczna, wszystko zorganizowane profesjonalnie. Bardzo dziękuję wszystkim osobą z firmy Skrzydlate Anioły za fantastyczną postawę i pomoc a w szczególności Pani Magdzie która była pomocna w każdej chwili. Dziękuję
Kazimierz Michalczyk napisał/a 10 września 2019 o 13:44
Chciałbym wyrazić szczere podziękowania Firmie Skrzydlate Anioły za sprawną organizację ceremonii pogrzebowej mojej żony. Dziękuję również pracownikom Skrzydlatych Aniołów za przyjazne i życzliwe podejście. Pani Joanna osobiście od początku czuwała nad organizacją, dopełnieniem wszelkich formalności oraz prawidłowym przebiegiem ceremonii, aż do jej zakończenia. Bardzo miłym akcentem były również kwiaty od Skrzydlatych Aniołów postawione na grobie żony w rocznicę jej śmierci. Serdecznie polecam usługi firmy Skrzydlate Anioły.
Waldemar Witkowski napisał/a 12 sierpnia 2019 o 11:28
W maju korzystałem z usług firmy Skrzydlate Anioły. Chciałbym podziękować za pełen profesjonalizm w przygotowaniu ceremonii pogrzebowej mojej Mamy . Dziękuje również pracownikom firmy za opiekę i wsparcie, które bardzo nam pomogły w tych trudnych chwilach. Jestem bardzo zadowolony z pracy, którą wykonali.
Marianna Barbara Bartosińska napisał/a 2 sierpnia 2019 o 14:57
Składam ogromne podziękowania za usługę wykonaną przez Skrzydlate Anioły na pogrzebie mojej teściowej. Nigdy nie byłam na bardziej uroczystym pogrzebie. Największe wrażenie zrobił na mnie elegancki namiot pogrzebowy rozstawiony na cmentarzu nad trumną. Ceremonia była przepiękna, bardzo dopracowana pod względem organizacyjnym. Piękne kwiaty oraz wspaniała oprawa muzyczna dopełniły tej całości. Miłym zaskoczeniem było to, że Skrzydlate Anioły odwiedziły grób Mamy w miesiąc po śmierci i zapaliły znicz z dedykacją. Wszystkim polecam Zakład Pogrzebowy Skrzydlate Anioły.
Bożena Ulewska napisał/a 30 lipca 2019 o 21:17
Śmierć bliskich, nawet ta spodziewana, zaskakuje zawsze. Ale dzięki pomocy "Skrzydlatych Aniołów" wszystko staje się łatwiejsze. Pracownicy firmy załatwili wszystkie formalności. Zadbali o takie szczegóły jak kwiaty, wieńce, klepsydry. Słowa podziękowania kieruję do wszystkich pracowników, a zwłaszcza do p. Magdaleny Szymańskiej, właścicielki firmy, która oprawą muzyczną nadała uroczystości szczególny, wzruszający charakter.
Małgorzata Czernicka napisał/a 18 lipca 2019 o 18:05
Wielkie uznanie dla Firmy Skrzydlate Anioły, sprawna organizacja, wysoka kultura pracowników. Wspaniała Pani Magda, Pani Asia, takich profesjonalistek dziś się nie spotyka. Wielkie podziękowania dla Pani Elwiry i Panów obsługujących ceremonię pogrzebową. Ponadto piękna oprawa muzyczna w wykonaniu Pani Magdaleny. Dziękuję Skrzydlatym Aniołom, jesteście WIELCY. Małgorzata Czernicka.
Mirosława Dziekońska napisał/a 5 lipca 2019 o 14:01
Chciałabym serdecznie podziękować firmie "Skrzydlate Anioły" za perfekcyjne przygotowanie pogrzebu mojej Mamy. Już pierwsza wizyta była bardzo miła pomimo, że sytuacja dla mnie była przecież przykra. Pani Joanna obsługująca mnie była wyrozumiała, współczująca i cierpliwa, a jednocześnie konkretna i profesjonalna. Firmie przekazałam załatwienie wszystkich formalności. Nie musiałam już o niczym myśleć i się denerwować. Wszystko zostało dopilnowane i wykonane doskonale. Sam pogrzeb był zorganizowany wzorowo. Ceremonii ma miejscu doglądała pani Magda Szymańska -właścicielka firmy, a chciałam zaznaczyć, że pogrzeb odbył się 100 km od Warszawy. Bardzo wzruszył mnie fakt, że pani Magda również mnie otoczyła opieką. Jej spokój i ciepło sprawiło, że poczułam się spokojniejsza. Oprawa muzyczna ceremonii była wyjątkowo piękna. Pani Magdalena ma "anielski głos" i cudownie gra na skrzypcach. Uczestnicy pogrzebu byli zachwyceni. Jeszcze raz bardzo dziękuję i uważam "Skrzydlate Anioły" za wyjątkową firmę na tym rynku, a jej nazwa jest adekwatna do tego, jak pracują, jak traktują klienta. Miałam wrażenie, że znalazłam się wśród dobrych przyjaciół.
Alicja Tymińska napisał/a 13 czerwca 2019 o 15:18
Pożegnanie ukochanej osoby zawsze jest smutną i przygnębiającą chwilą. Jest to bardzo trudny czas dla rodziny i bliskich zmarłej osoby. Tak też było i u nas ale pomoc i wsparcie jakie otrzymaliśmy od osób pracujących w zakładzie pogrzebowym Skrzydlate Anioły są nieocenione. Spotkaliśmy się tutaj ze zrozumieniem i przede wszystkim spokojem. Dziękuję wszystkim osobom tam pracującym za pomoc i profesjonalizm, który pomógł mojej rodzinie przejść ten trudny czas. Gorąco polecam usługi firmy Skrzydlate Anioły.
Jadwiga Barcikowska napisał/a 13 czerwca 2019 o 13:21
Bardzo serdecznie dziękujemy za wyjątkowy profesjonalizm i wielkie pokłady empatii. W biurze, kościele i na cmentarzu jakość wykonywanych usług zasługuje na najwyższe uznanie. Przepiękna oprawa muzyczna- śpiew i gra na skrzypcach Pani Magdaleny były wyjątkowe. Skrzydlate Anioły były przygotowane na każdą okoliczność oraz każdą pogodę i to wszystko mają w standardzie. Jeszcze raz dziękujemy Rodzina
Tadeusz Michalski napisał/a 13 czerwca 2019 o 09:51
Bardzo serdecznie dziękujemy za doskonale wykonaną usługę i pełne zrozumienie dla pozostającej w smutku rodzinie.
Halina Mieszkowska napisał/a 16 maja 2019 o 18:17
W ciągu ostatnich dwóch miesięcy odeszły dwie bliskie mi osoby. Pogrzeby zorganizowane były przez dwie różne firmy pogrzebowe- z należytą starannością, powagą i szacunkiem dla zmarłych i ich bliskich. Jednak uroczystość zorganizowana przez zakład pogrzebowy Skrzydlate Anioły zaskoczyła mnie i wszystkich uczestników pogrzebu- jakością i zakresem oferowanych usług, przy porównywalnej cenie- np. ustawionym nad grobem otwartym namiotem, a nie tylko przenośnym stolikiem, oprawą muzyczną, tj. wykonaniem na skrzypcach kilku utworów (a nie składanką z odtwarzacza) i pięknie zaśpiewaną arią. Kwiaty przygotowane przez Zakład Skrzydlate Anioły były świeże i dobrane zgodnie z moim gustem. Miesiąc po pogrzebie Zakład Skrzydlate Anioły posprzątał zwiędnięte wieńce, wiązanki i kwiaty i postawił duży znicz. Z usług Zakładu Skrzydlate Anioły jestem bardzo zadowolona i w związku z tym chciałabym złożyć szczere podziękowania na ręce właścicielki-Pani Magdaleny Szymańskiej i jej pracowników- w tym w szczególności Pani Elwirze Kadulskiej. W tym bolesnym okresie polecam Państwu usługi Zakładu Skrzydlate Anioły.

Całodobowo

791 11 22 11

Adres

Warszawa Bemowo
ul. Sołtana 1 A
01-494 Warszawa
wjazd od ul. Wrocławskiej

Warszawa Jelonki
ul. Powstańców Śląskich 67D
01-355 Warszawa
wjazd od ul. Muszlowej

Facebook Skrzydlate Anioły
Facebook