Referencje

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Pola oznaczone * są wymagane.
Adres e-mail nie będzie publikowany.
115 wpisów.
Elżbieta Olechowska napisał/a 17 stycznia 2019 o 17:16
Zakład "Skrzydlate Anioły" okazał się bardzo pomocny w załatwianiu formalności i w organizacji uroczystości pogrzebowych. Takt, troska i dyskrecja pracowników zakładu ułatwiły nam trudne chwile po śmierci Mamy. Piękne kwiaty, doskonała oprawa muzyczna - skrzypce i organy - przyniosły nam pocieszenie i Mamie bardzo by się podobały. Dziękujemy za pomoc, Elżbieta z rodziną
Hanna Stańczak napisał/a 15 listopada 2018 o 14:04
Korzystałam niedawno z usług Skrzydlatych Aniołów. Nazwa firmy oddaje podejście do klientów. Sprawili, że załatwianie tak wielu trudnych spraw przebiegło profesjonalnie, a jednocześnie w atmosferze spokoju i zrozumienia. Zdjęli z barków wiele trudnych decyzji. Bezbłędna logistyka, szacunek i zrozumienie. Świecka ceremonia pożegnania przebiegła godnie, podniośle i wzruszająco. Wielu uczestników zwracało się do mnie z takimi uwagami. Oprawa muzyczna – piękna. Mistrz Ceremonii – pełen taktu, godności. Dziękuję za wszystko.
Alicja Tyszkiewicz napisał/a 31 października 2018 o 13:43
Pożegnanie ukochanej osoby zawsze jest smutną i przygnębiającą chwilą. Jest to bardzo trudny czas dla rodziny i bliskich zmarłej. Tak też było i u nas. Ale pomoc i wsparcie jakie uzyskaliśmy od osób pracujących w zakładzie pogrzebowym "Skrzydlate Anioły" jest nieoceniona. Spotkaliśmy się tutaj ze wsparciem, zrozumieniem i przede wszystkim spokojem. Dziękuje wszystkim osobom tam pracującym, za pomoc w tym czasie i profesjonalizm, który pomógł mojej rodzinie przejść ten trudny czas. Gorąco polecam tę firmę, ponieważ daje zrozumienie i spokój
Wiesław Wichrowski napisał/a 12 sierpnia 2018 o 15:23
W związku z ceremonią pogrzebową mojej Kochanej Mamy Anny Wichrowskiej, organizowanej przez firmę Skrzydlate Anioły, chciałbym serdecznie podziękować za perfekcyjną organizację i pełen profesjonalizm oraz z czystym sumieniem jestem osobą , która poleci Skrzydlate Anioły osobom, których bliscy odeszli.
Iwona Baryżewska napisał/a 30 lipca 2018 o 12:12
Nie tak dawno korzystałam z usług Zakładu Pogrzebowego Skrzydlate Anioły. Zakład ten w pełni zasługuje na najwyższą ocenę. Miła i kulturalna obsługa, fachowe doradztwo, duży wybór akcesoriów, znakomita logistyka, punktualność i przebieg ceremonii na wysokim poziomie. Zakład godny zaufania i polecenia.
Bożena Taflińska napisał/a 30 czerwca 2018 o 15:48
W swoim życiu musiałam niestety już kilkukrotnie korzystać z usług różnych zakładów pogrzebowych. Muszę przyznać, że po raz pierwszy spotkałam się z tak serdecznym i ciepłym podejściem. Przygotowanie, zorganizowanie, a także przebieg całej ceremonii można określić w kilku słowach: wielki profesjonalizm, ogromna kultura, szacunek, wyrozumiałość, elegancja. Jeśli ktoś znalazł się w sytuacji, że musi skorzystać z usług zakładu pogrzebowego gorąco polecam Skrzydlate Anioły.
Lilianna Szczeblewska napisał/a 10 czerwca 2018 o 15:48
W dniu 5 czerwca 2018 r. odeszła na zawsze moja Najukochańsza Mamusia. W tym ciężkim okresie otrzymałam pełne współczucia, profesjonalne wsparcie ze strony pracowników Zakładu Pogrzebowego Skrzydlate Anioły. Z czystym sumieniem polecam usługi tego zakładu.
Halina Rowińska napisał/a 14 grudnia 2017 o 15:41
W imieniu swoim i całej rodziny dziękuję Zakładowi Pogrzebowemu „ Skrzydlate Anioły” za profesjonalną obsługę, wsparcie i pomoc w przygotowaniu ceremonii pogrzebowej. Jestem bardzo wzruszona i wdzięczna firmie, która tak profesjonalnie i z szacunkiem oddaje ostatnią posługę osobie zmarłej i pozostawia rodzinę z uczuciem spełnienia. Dziękuję za delikatność, profesjonalizm, uczciwość.
Iwona Dąbrowska napisał/a 18 listopada 2017 o 15:40
Trudno czasem wyrazić wdzięczność. Chciałabym jednak napisać kilka dobrych słów o Zakładzie Pogrzebowym Skrzydlate Anioły. Przede wszystkim zaangażowanie i szacunek z jakim traktują zmarłego - to nie jest tylko wykonanie swojej pracy. Dziękuję bardzo za pomoc w załatwieniu formalności związanych z pochowaniem naszego taty 16 listopada 2017 r. Pani Magdo, w szczególności Pani chciałam podziękować za ceremonię pogrzebową, która była wykonana w bardzo piękny i elegancki sposób.
Ryszard Kudalski z rodziną napisał/a 10 listopada 2017 o 19:39
Serdecznie dziękujemy Pani Magdaleno, Pani i Współpracownikom za profesjonalnie zorganizowaną ostatnią drogę naszej kochanej Mamy (pomimo okropnej ulewy). Załatwienie wszelkich formalności związanych z organizacją pogrzebu. Ceremonia pogrzebowa była naprawdę przygotowana z dużą starannością w najdrobniejszych szczegółach. Rzetelność, wsparcie, dużo ciepła, empatii i okazany szacunek do zmarłej naszej Mamy, bardzo dziękujemy. Oprawa muzyczna, utwory wspólnie wybrane, grane przez Panią na skrzypcach  w tej ciszy i śpiew (coś pięknego) spowodowały wzruszenie i łatwiejsze przeżycie tych trudnych chwil. Polecamy SKRZYDLATE ANIOŁY każdej osobie, która znajdzie się w podobnej sytuacji i pragnie naprawdę godnie dokonać pochówku najbliższych, aby oddała sprawę w ręce Pani Magdaleny, a na pewno będzie spokojna i bardzo zadowolona.
Robert D. z rodziną napisał/a 23 października 2017 o 15:38
Chciałbym serdecznie podziękować w imieniu swoim i najbliższych za organizację pięknego pogrzebu mojej Mamy. Ceremonia została zorganizowana na najwyższym poziomie. Dziękuję Pani Magdzie za to, że czuwała nad wszystkim, a ciepło, empatia i wsparcie ze strony pracowników zakładu sprawiły, że w tym trudnym czasie czuliśmy się naprawdę otoczeni opieką. Dziękuję również za piękną grę na skrzypcach , która ukoiła nasz ból.
Barbara Brodecka z rodziną napisał/a 30 września 2017 o 15:38
W obliczu tragedii, jaką jest strata najbliższej osoby, człowiek staje się bezbronny i bezradny. Dziękuję Skrzydlatym Aniołom za to, że otoczyły nas swoją opieką, za pełne profesjonalizmu, a jednocześnie pełne zrozumienia podejście do człowieka w najbardziej bolesnym momencie w życiu. Skrzydlate Anioły zdjęły z nas ciężar organizacji pogrzebu, załatwiły za nas formalności i zorganizowały piękną ceremonię pożegnania naszej Mamy. W tym przypadku motto „Twoje troski pod naszymi skrzydłami” sprawdza się w 100% Dziękujemy
Jadwiga Małkowska napisał/a 5 września 2017 o 15:27
Serdeczne podziękowania za pełny profesjonalizm w przygotowaniu jak i prowadzeniu ceremonii pogrzebowej mojej mamy śp. Karoliny Trzaski, która odbyła się na Cmentarzu Północnym w dniu 1.09.2017 o godz. 8.00 . Jestem wdzięczna za odciążenie od wszelkich formalności związanych z pogrzebem w tym trudnym dla mnie czasie. Wysoka kultura osobista i empatyczna postawa Pani Magdaleny, dbałość o szczegóły  oraz odpowiednie zachowanie i wizerunek Panów z obsługi spowodowały, że ceremonia była wzruszająca i pełna godności. Piękna gra na skrzypcach Pani Magdaleny Szymańskiej dopełniła oprawy uroczystości. Pani firma jest godna polecenia. Z poważaniem Jadwiga Małkowska
Jolanta Paluchowska napisał/a 10 sierpnia 2017 o 12:28
Bardzo Dziękuję za piękną ceremonię. To takie ważne, że ludzie traktują ludzi w tak piękny sposób. Wrażliwość idąca w parze z profesjonalizmem dodają człowiekowi nadziei, że w tak trudnych chwilach można liczyć na wsparcie i zrozumienie. Dziękuję wszystkim za pomoc.
Bronisław Kaźmierczyk napisał/a 30 lipca 2017 o 17:37
Serdecznie dziękuję za profesjonalizm, precyzję i empatię. Jestem BARDZO zadowolony z usług "Skrzydlatych Aniołów". Wszystkim swoim znajomym będę z pełną odpowiedzialnością polecał Wasze usługi. Jeszcze raz SERDECZNIE dziękuję.

Całodobowo

791 11 22 11

Adres

Warszawa Bemowo
ul. Sołtana 1 A
01-494 Warszawa
wjazd od ul. Wrocławskiej

Warszawa Jelonki
ul. Powstańców Śląskich 67D
01-355 Warszawa
wjazd od ul. Muszlowej

Facebook Skrzydlate Anioły
Facebook